O Brillbird

 

BrillBird je mezinárodně uznávanou značkou a neustále pracuje na vývoji nových produktů a technik tak, aby byla nejlepší v nehtovém oboru.

BrillBird je hrdý na to, že mnoho odborníků, kteří s touto značkou pracují, získalo fenomenální úspěch v prestižních mezinárodních soutěžích např. na Nailympics v Londýně, nebo německém Düsseldorfu. 

Značka BrillBird se rychle rozšiřuje a je skvělé, že působí ve více než 19 zemích Evropy a také v Austrálii. 
Od ledna 2016 mám tu čest zatupovat tuto značku jako distributor BrillBird Vary pro Českou republiku. Věřím, že spojení mých dlouholetých zkušeností v tomto oboru a špičkových produktů značky BrillBird přinese na náš trh nové osvěžení a skutečnou kvalitu okořeněnou luxusem, jaký z těchto produktů dýchá.

BrillBird se zaměřuje na zajištění kvality svých produktů, nejnovějšími technologiemi a trendy, a také na kvalitní vzdělávání v oboru nehtového designu. Našim posláním je neustále inspirovat, motivovat a povzbuzovat nehtové designerky všemi možnostmi, které nehtový obor nabízí prostřednictvím školení a vzdělávání.

BrillBird filozofie
Ve slově BrillBird "Brill" znamená lesk a třpyt drahých kamenů ze všech úhlů, ale zároveň houževnatost a nadčasovost. BrillBird produkty jsou stejné: jasné, třpytivé a odolávají plynutí času - jsou vytvořeny tak, aby vydržely. Díky tomu vznikl slogan firmy: "Vaše nehty jsou váš šperk!"
Druhá část slova BrillBird je "Bird", stylizovaný pták, symbol svobody mířící vysoko. S rozmanitostí nejrůznějších materiálů BrillBird může každý ochutnat tvůrčí svobodu krásných nehtů.

BrillBird styl
Nejdůležitější úkol je vytvořit harmonii mezi módou a stylem. Zdají se být tak podobné, ale přesto jsou skutečně rozdílné: móda je dynamická, rychlá, mění se minimálně každých šest měsíců. Styl je trvalý, je nezávislý na rychle se měnícím světě módy. Styl se také v některých aspektech a detailech mění, ale přesto si stále udržuje jedinečnou a podstatnou část jeho charakteru.
BrillBird se mění spolu s módou: to jsou vždy nové barvy, techniky a vývoj, ale vždy si ponechává svůj vlastní jedinečný styl nezávislý na vrtoších módy, což je bezpečná kotva v bouři změn. Styl BrillBird je jedním slovem ELEGANCE.


Užijte si skvělé produkty BrillBird!

Vaše Jana Gajdošová

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.