Doprava ZDARMA od 2 000 Kč!

Vánoční soutěž

Pravidla soutěže!!!

Pořadatelem soutěže je Brillbird-Vary, Zastoupená J. Gajdošovou IČ: 87055104, se sídlem Dolní Nivy 2E, Sokolov

Účastníkem soutěže se může stát každý registrovaný uživatel serveru  www.brillbird-vary.cz

Do slosování se může zapojit každý kdo si objedná zboží v minimální hodnotě 1199Kč. Tím se každá zaplacená objednávka zařazuje do slosování o UV/LED lampu BrillPro v hodnotě 2690Kč zcela ZDARMA

Soutěž probíhá od 1.12.2022 do 22.12.2022, kdy slosování proběhne v průběhu dne 23.12.2022 . O výhercí soutěže rozhoduje pořadatel náhodným výběrem. Výherce který obdrží následující výhru  uvedenou v popisu soutěžě. 

Výherce bude o výhře informovánín nejpozději do 10 pracovních dnů od ukončení soutěže emailem zaslaným na adresu uvedenou účastníkem.

Výhra bude výherci zaslána na adresu uvedenou účastníkem, a to do 14 dnů od ukončení soutěže. Výhra, kterou si výherce nepřevezme, propadá ve prospěch pořadatele. Pořadatel neodpovídá za vady na výhře.

Pořadatel si vyhrazuje právo jakýchkoliv organizačních změn a právo soutěž ukončit bez náhrady. Výsledek vánoční soutěže je  konečný, bez možnosti odvolání. Poskytnutí finanční náhrady namísto výher a právní vymáhání výhry či právní vymáhání účasti v soutěži není možné.

 

 

Losování výherce naší soutěže může zhlédnout na profilu FB Brillbird Vary.