Chrome pigment Diamond Holo - Russian Gold

330 Kč
Skladem

Ultra lesklý pigment zkombinovaný s holografickými glitry, nejjemnější zrníčka, perfektní lesk na všech barvách! To je nová generace pigmentů Diamond Holo. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chrome pigment má při správném použití zrcadlový efekt. Je lehce poloprůhledný, jeho finální odstín tedy závisí i na barvě podkladu. Ideálního odstínu Blue dosáhnete aplikací na černý podklad. Ještě větší sytosti dosáhnete aplikací na sytě modrý či tyrkysový podklad a naopak odstín zjemníte, pokud jej aplikujete na bílý podklad. 

Použití:

Aplikujte velmi malé množství prstem, nebo pěnovým aplikátorem na bezvýpotkový gel/gellak a vyleštěte do hladka (pokud na nehtu zůstane velká vrstva pigmentu, je zde riziko, že se z něho bude loupat vrchní lesk. Ideální k této aplikaci jsou Brush&Go gely, nebo lesk Extra Top (pouze jako podklad). Oprašte pečlivě jemným štětečkem  (BB Tip: poté přetřete celý povrch nehtu vč. hran přípravkem Primer2 Acid Free a zafixujte fixačním leskem TOP FINISH. Zvýšenou pozornost věnujte hranám nehtů, které musí být zcela obalené leskem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: