EXTRA TRANSFER FOIL GEL - CLEAR 3ML

Novinka
Značka: BrillBird
250 Kč
Skladem

Čirý, extrémně lepivý gel pod TRANSFER FÓLIE. NYNÍ V NOVÉM BALENÍ 4ml v lahvičce. Kvalita obsahu je stále stejná. Otiskněte konečně celý povrch fólie, nebo třeba jen vybrané detaily či linie. S novým Extra Transfer Foil gelem to půjde samo! Chraňte obsah před světlem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

DETAILNÍ POPIS PRODUKTU

Čirý, extrémně lepivý gel pod TRANSFER FÓLIE. Otiskněte konečně celý povrch fólie. Nebo třeba jen na vybrané detaily či linie. S novým Extra Transfer Foil gelem to půjde samo!

Použití: Aplikujte na požadované místo na gel, akryl či gellak. Nechte vytvrdit cca 20 sec. (doba vytvrzení závisí na výkonu vaší UV lampy) a poté obtiskněte Transfer fólii*. Zafixujte Top Finish leskem. 

Pozor, gel je velmi citlivý na světlo. Velmi dobře jej chraňte před světlem (i před světlem z běžného osvětlení). Ihned po nabrání gelu na štětec jej zavřete. Ztuhnutí gelu z důvodu osvětlení nemůže být předmětem reklamace. 

* Upozornění: transfer fólií existuje na trhu velké množství a některé druhy se nemusí dobře obtisknout. Doporučujeme používat fólie BrillBird - ty máme vyzkoušené - nebo fólie stejného typu. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: