Ahoj jsme rádi, že Vás vidíme. Pro nové, ale i stávající zákazníky máme 5% slevu na každý nákup. Chcete ji získat hned? Stačí se zaregistrovat na našem e-shopu a už si můžeš užívat nakupování se slevou. Registrační sleva se nevztahuje na kurzy.

ART FOIL GEL 4ML

Kód: 04067
180 Kč
Skladem

Extra lepivý gel pro Transfer fólie vám zajistí rychlou, přesnou a úplnou aplikaci fólie přesně tam, kam potřebujete.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nově vyvinutý gel pro Transfer fólie vám zajistí rychlou a přesnou práci pro váš fóliový nail art. 

Tajemství je v hustotě Art Foil gelu, protože jeho vysoká hustota zajišťuje vysokou lepivost bez roztékání. 

Použijte na celý povrch nehtu - fólie pokryje celý nehet rovnoměrně, a nebo vytvořte abstraktní nail art, nebo jakýkoli požadovaný vzor nanesením gelu jen v potřebných liniích a místech. 

Textura gelu je hutná, barva je čirá. 

Použití: Aplikujte Art Foil gel na požadované místo na gel, akryl či gel lak. Nechte vytvrdit 5-10 sec. (doba vytvrzení závisí na výkonu vaší UV/LED lampy) a poté obtiskněte Transfer fólii*. Zafixujte fixačním leskem - doporučujeme BrillBird Top Finish. 

* Upozornění: transfer fólií existuje na trhu velké množství a některé druhy se nemusí dobře obtisknout. Doporučujeme používat fólie MarilyNails či BrillBird - ty máme vyzkoušené - nebo fólie stejného typu. Při aplikaci pozor na otisknutí správné strany fólie. Vždy je nutné přiložit nehtu matnou (rubovou) stranu fólie. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: