Doprava ZDARMA od 2 000 Kč!

Jak to jde za sebou

Jak se vyvarovat běžných chyb při přípravě gel laku a nebo modeláže 

Jak už asi všichni víme, není vždy vše tak jak bychom chtěli mít. Totéž nepsané pravidlo platí i pro nehtové designérky, kdy se setkávají s následujícími problémy ohledně přilnavosti materiálu, gel se může odlupovat od volného okraje, pod gelem se tvoří vzduchové mezery a nebo se mohou objevit plísně a infekce.

Tyto problémy nejsou příjemné pro klientu, ale i manikérku. V těchto případech je potřeba nehty opravit a proto se mohou objevit nespokojené klientky, ale také produkty a nebo ztracený čas.

Víme, že se obáváte a chcete se vyhnout nepříjemným situacím. Máme pro Vás dokonalé řešení. Pro výjimečný výsledek ,bez problémů a překvapení. Zde jsou všechna doporučení dle našich zkušeností. 

I. Příprava nehtů 

Přípravek na úpravu nehtů s silným desinfekční účinkem, odmašťuje, reguluje pH nehtu a dehydratuje. Tento přípravek se nazývá Nail prep je v lahvičce se štětečkem o objemu 15ml a nebo ve formě spreje  Spray prep (o objemu 50ml a 100ml ve formě spreje a nebo na doplnění 400ml).

II. Bezkyselinový Primer 2

Bezkyselinový primer 2 má mimořádně vysokou přilnavot a tvoří ardhézní vrstvu pod gellak, gel a akryl. Nechápeme ho  na vzduch 20-30 sekund zaschnout. Po zaschnutí zůstává lepkavý.

Tyto přípravné roztoky se suší na vzduchu 20-30 sekund.

Požívejte tyto dva produkty ve výše uvedením pořadí a vámi vytvořené nehty budou pevné, zdravé a vaše klientky spokojené.

Tyto produkty se používají při modeláži gelových nehtů a gel laků.

Při aplikaci gel laku můžeme také tyto 2 produkty nahradit Scrub 3v1, který nahrazuje zmatnění, Nail prep a Primer.

Při modeláži gellových nehtů po použití přípravných roztoků nezapomeňte použít Bodn gel pro lepší přilnavost mezi přírodním nehtem a stavebním materiálem.

 

   

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení